Pierwsza lekcja “All About Me”- materiały do wydruku

Wracam do Was po dłuższej przerwie ale z naładowaną baterią, z nowymi pomysłami 🙂 Jak wiadomo wrzesień tuż tuż…powoli planujemy swoje zajęcia, czasami początki bywają trudne w szczególności tzw. “okres bezpodręcznikowy”. Dlatego też, mam dla Was propozycję na pierwsze zajęcia a mianowicie gotowe materiały do wydruku “All About Me”. Przygotowałam kilka różnych wersji, idealnych zarówno dla uczniów w wieku 5/6 lat jak i 10 lat. Koniecznie zobaczcie! 🙂

Pierwsze dwie wersje: uczniowie mają za zadanie  narysować siebie, w starszych grupach dodatkowo możemy zadać pytania odnośnie wyglądu, ubioru czy też samopoczucia. Wersja z dziećmi oraz pandą: uczniowie  mają za zadanie napisać odpowiedzi oraz  narysować siebie. Ostatnia wersja: uczniowie również mają za zadanie  narysować siebie ale dodatkowo naklejają poszczególne karteczki z częściami ciała do swojego rysunku.

W poprzednim roku szkolnym tego typu karty pracy bardzo ułatwiły mi poznanie uczniów (mam tu na myśli nowe grupy), według mnie jest to świetna propozycja na pierwsze zajęcia. Polecam 🙂

Wszystkie karty są do pobrania tutaj:
ZAPISZ/ DOWNLOAD

Jeśli skorzystałaś/skorzystałeś z moich materiałów i w podziękowaniu chcesz zaprosić mnie na wirtualną kawę – będzie mi niezmiernie miło! (kliknij poniżej) Dziękuję ?

Po więcej inspiracji zapraszam:

www.facebook.com/nauczycielkaangielskiegoblog/
www.instagram.com/nauczycielkaangielskiego/
pl.pinterest.com/nauczycielkaangielskiego/

 

Wszystkie karty zostały wykonane przeze mnie w programie Canva, natomiast grafika pochodzi ze strony Whimsy Clips. Materiały powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich w domu oraz w pracy ze swoimi uczniami. Nie są one przeznaczone do komercyjnego użytku.

3 thoughts on “Pierwsza lekcja “All About Me”- materiały do wydruku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.