Dzień Pluszowego Misia-materiały do wydruku

Niebawem Dzień Pluszowego Misia, dlatego dzisiejszy wpis zawiera materiały z Teddy Bear w roli głównej. Ja z okazji tego dnia utrwalać będę z maluchami przede wszystkim kolory oraz liczebniki ale i również nazwy części twarzy. Poniżej zamieściłam dla Was gotowe materiały do wydruku, z których będę korzystać na moich zajęciach w tym tygodniu. Koniecznie zobaczcie! 😉

Numbers Cards– do utrwalenia liczebników.

Colours Cards-do utrwalenia kolorów.

Karty pracy:
1. Utrwalenie części twarzy. Dzieci mają za zadanie wyciąć poszczególne wyrazy i nakleić we właściwych miejscach.

2. Utrwalenie nazw kolorów. Nauczyciel lub dzieci samodzielnie czytają nazwy i kolorują misia na właściwy kolor.

3. Utrwalenie liczebników. Zadaniem dzieci jest policzenie misiów i wpisanie właściwej cyferki, dodatkowo mogą pokolorować misie na swój ulubiony kolor.

Natomiast na zakończenie zajęć przygotowałam dyplomy w wersji czarno-białej i kolorowej.

Jeśli powyższe materiały przypadły Wam do gustu i macie ochotę wykorzystać je na swoich zajęciach wystarczy pobrać je klikać w poniższy odnośnik. Enjoy! 🙂

Wszystkie materiały są do pobrania tutaj:
ZAPISZ/ DOWNLOAD

Jeśli skorzystałaś/skorzystałeś z moich materiałów i w podziękowaniu chcesz zaprosić mnie na wirtualną kawę – będzie mi niezmiernie miło! (kliknij poniżej) Dziękuję ?

Aby być na bieżąco zachęcam do polubienia mojej strony na Facebooku:
www.facebook.com/nauczycielkaangielskiegoblog 

Wszystkie karty zostały wykonane przeze mnie w programie Canva, natomiast grafiki pochodzą ze strony Whimsy Clips. Materiały powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich w domu oraz w pracy ze swoimi uczniami. Nie są one przeznaczone do komercyjnego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.