Forest Animals- materiały do wydruku

Hello October! Nadeszła już jesień, więc pora na jesienne zajęcia 🙂 W dzisiejszym wpisie znajdziecie flashcards, karty pracy oraz grę planszową w tematyce Forest Animals, czyli leśne zwierzęta.

Flashcards (dostępne w dwóch wersjach z napisami oraz bez napisów) przedstawiają zwierzęta takie jak: bear, squirrel, fox, hedgehog, owl, deer, wolf, raccoon.

Dodatkowo na utrwalenie i powtórzenie słownictwa #ForestAnimals dla 7/9-latków polecam karty pracyLet`s Match, Picture Dictionary oraz Listen&Answear- wystarczy wydrukować i zajęcia gotowe!

 

A…na koniec wspomniana wcześniej uniwersalna gra planszowa, którą możecie wydrukować również w formacie A3 ?

Jeśli spodobały Wam się moje materiały i zamierzacie z nich korzystać, będzie mi miło jak dacie znać w komentarzu lub wyślecie do mnie zdjęcia ze swoich zajęć ?

Enjoy! ?

Wszystkie materiały są do pobrania tutaj:
ZAPISZ/ DOWNLOAD

Jeśli skorzystałaś/skorzystałeś z moich materiałów i w podziękowaniu chcesz zaprosić mnie na wirtualną kawę – będzie mi niezmiernie miło! (kliknij poniżej) Dziękuję 🙂

Aby być na bieżąco zachęcam do polubienia mojej strony na Facebooku:
www.facebook.com/nauczycielkaangielskiegoblog 

Wszystkie karty zostały wykonane przeze mnie w programie Canva ( zdjęcia również pochodzą ze strony Canva). Materiały powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich w domu oraz w pracy ze swoimi uczniami. Nie są one przeznaczone do komercyjnego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.