Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci

Mamy początek grudnia a to oznacza jedno, Święta tuż tuż!🎅🎅🎅
Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent pod choinkę dla swoich pociech lub uczniów, to dobrze się składa, bo chciałabym Wam pokazać kilka świetnych propozycji edukacyjnych, które bardzo lubimy wraz z moim synkiem.

📌Na tropie angielskich słówek

Na tropie angielskich słówek wyd. Edgard jest to świetna propozycja edukacyjna dla dzieci w wieku 3-8 lat. Gra zawiera karty z pytaniami, karty do gry obserwacyjnej z barwnymi ilustracjami, planszę oraz pionki i kostkę. Zadaniem graczy jest przejście całej planszy, udzielanie poprawnych odpowiedzi na wylosowane zagadki oraz wypatrywanie zwierzątek znajdujących się na kartach. Znajomość języka angielskiego pomoże dotrzeć do mety i zdobyć tytuł zwycięzcy. Gra Na tropie angielskich słówek idealnie się również sprawdzi do rozgrywek rodzinnych. Zabawa gwarantowana!

Grę kupicie tutaj.

📌Bójka na słówka. Level Master.

Bójka na słówka. Level Master wyd. Edgard jest to gra do nauki angielskich słówek skierowana do starszych dzieci i młodzieży na poziomie A2-B1. Podczas rozgrywki gracze poznają i utrwalają około 200 nowych przydatnych wyrazów i zwrotów w języku angielskim, ćwicząc przy tym refleks oraz spostrzegawczość. Zestaw zawiera 105 kart z kolorowymi ilustracjami oraz minisłowniczek obrazkowy. Bójka na słówka. Level Master to idealny prezent dla miłośników gier karcianych!

Grę kupicie tutaj.

📌My Very First Space Book

My Very First Space Book wyd. Usborne jest to idealna propozycja dla najmłodszych pasjonatów kosmosu. Dzięki książce, dzieci dowiedzą się wiele ciekawostek o planetach, gwiazdach, asteroidach jak i również o wyprawie kosmicznej. Ogromnym plusem jest to, że teksty urozmaicone są o piękne i barwne ilustracje przyjemne dla najmłodszego czytelnika. U nas od kilku dni My Very First Space Book jest numerem jeden!

Książkę kupicie tutaj.

📌Little Red Riding Hood

Myślę, że każdy z nas zna historię Czerwonego Kapturka. Jest to klasyk! Książeczka Little Red Riding Hood z wyd. Usborne jest wydana w małym formacie w twardej oprawie, więc jest idealna dla maluszków. Zawiera krótkie teksty jak i również barwne, urocze ilustracje. Już dawno nie widziałam tak pięknego wydania Little Red Riding Hood. Serdecznie polecam!

Książkę kupicie tutaj.

📌Funny Farmer

Funny Farmer jest to gra magnetyczna (od wieku 3+), dzięki której dzieci poznają i utrwalą nazwy zwierząt wiejskich. Gra zawiera koło do losowania zwierzątek, 4 magnetyczne plansze-farmy, 24 magnesy zwierzątek oraz 2 nagrody zwycięzcy. Dzięki grze maluchy nie tylko opanują słownictwo związane z nazwami zwierząt ale i również rozbudzą swoją wyobraźnię i rozwiną motorykę małą. Nauka i zabawa w jednym!

Grę kupicie tutaj.

📌StoryBits Kids

Karty StoryBits Kids  są to karty konwersacyjne dla uczniów klas szkoły podstawowej (od wieku 6+). W małym pudełeczku znajdują się kolorowe i bogate w szczegóły karty, na których zobrazowane zostały codzienne sytuacje z życia dzieci. Karty zostały opracowane w taki sposób, aby każda z przedstawionych na nich sytuacji mogła zostać opisana jako oddzielna historia lub element większej opowieści. Dzięki czemu w przyjemny i atrakcyjny sposób dzieci utrwalą nowe słownictwo jak i rozwinąć mówienie oraz pisanie w języku obcym.
Propozycje na użycie kart opisałam szczegółowo we wpisie w ubiegłym roku. Koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Karty kupicie tutaj.

Jak wam się podoba mój prezentownik? Co powiecie na takie edukacyjne prezenty świąteczne dla dzieci? 🎅🎅🎅 Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tutaj coś wyjątkowego dla swojej pociechy i sprawi, że w tym pięknym dniu jakim są Święta Bożego Narodzenia na małej buzi pojawi się ogromny uśmiech 🙂

Dodatkowo mam dla was coś ekstra 💥💥💥 Z okazji 3 urodzin mojego bloga oraz Mikołajek we współpracy z wydawnictwem Kapitan Nauka, Teacher`s Corner oraz Monika Cichowlas – Children’s English Books przygotowałam dla Was super zniżki! 💥💥💥

🎅🎅🎅

KAPITAN NAUKA
Kod: angielski
Rabat dodatkowe 10% na całą ofertę, łączy się z innymi promocjami na sklepie.
Kod aktywny w dniach 1-31 grudnia.


Monika Cichowlas – Children’s English Books
Kod: nauczycielkaangielskiego
Rabat 20% na książki i karty nieprzecenione.
Kod aktywny w dniach 3-10 grudnia.


Teacher`s Corner
Kod: ANAUCZYCIELKA
rabat 25% na wszystkie StoryBits (również zestawy) oraz na grę Funny Farmer.
Kod aktywny w dniach 4-31 grudnia.
Uwaga: kuponów jest tylko 20, więc kto pierwszy, ten lepszy

Świętuj razem ze mną 3 urodziny bloga! 🥳🥳🥳


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *