PRZYDATNE LINKI

Poniżej podaję strony, które według mnie są bardzo pomocne w pracy z dziećmi. Bardzo często z nich sama korzystam, dlatego też serdecznie polecam 🙂

 

www.supersimpleonline.com  – Tą stronę chyba zna każdy nauczyciel a jeśli nie, to koniecznie trzeba odwiedzić, bowiem zawiera spis wszystkich tekstów powszechnie znanych Super Simple Songs oraz propozycje aktywności,
jak i również flashcards, worksheets dopasowanych do tematyki piosenek. Od jakiegoś czasu na stronie możemy znaleźć również krótkie bajki o różnej tematyce dla przedszkolaków jak i uczniów klas 1-3.

www.learnenglishkids.britishcouncil.org/en – Na stronie znajdziemy wiele propozycji gier językowych, krótkich historyjek, tekstów do czytania dla uczniów szkoły podstawowej, jak i również flashcards, worksheets oraz crafts.

www.kids-pages.com  – Strona zawiera darmowe pogrupowane tematycznie flashcards,
worksheets, colouring pages a także wiele innych przydatnych rzeczy, które możemy użyć na zajęciach.

www.kiboomukidssongs.com  – Na stronie znajdziemy świetne piosenki dla dzieci.
Część z nich jest dostępna na kanale The Kiboomers – Kids Music Channel na YouTube, pozostałe można kupić w sklepie iTunes.

www.anglomaniacy.pl- Na stronie znajdziemy wiele gier online dopasowanych tematycznie jak i darmowych zestawów gotowych do wydruku, które zawierają karty obrazkowe lub karty pracy np. krzyżówki świetne dla klas 1-3.

www.mes-english.com- Strona zawiera 100+ darmowych zestawów flashcards oraz worksheets dla uczniów 3-6 oraz 6-10. Warto zajrzeć! 🙂

www.kangiclub.com- „Kopalnia” gier online, które mogą być przydatne do przypomnienia i utrwalenia słownictwa.

www.freddiesville.com – Kolejna strona godna polecenia, która zawiera gry online, piosenki jak i karty pracy oraz kolorowanki gotowe do wydruku ( bardzo ładne graficznie), dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3.