Merry Christmas – materiały do wydruku

Na ostatnie zajęcia świąteczne przygotowałam nową paczkę materiałów. Idealną na lekcje last minute- wystarczy wydrukować! ??? We wpisie znajdziecie m.in. flashcards oraz wordcards przedstawiające: Santa, snowman, reindeer, Christmas tree, elf, present, sleigh, Santa`s house.Karty obrazkowe:  reindeer, snowman, Santa możecie również wykorzystać do zaśpiewania świątecznej piosenki “Hello, Reindeer” Super Simple Songs.

Ponadto do pobrania gra Let`s find (8 plansz), do której potrzebujemy dodatkowo spinaczy lub pionków. Uczniowie mają za zadanie wskazać właściwą osobę lub przedmiot. Młodszym czytamy wyrazy, natomiast starsi pracują samodzielnie. Gra sprawdzi się zarówno w grupie przedszkolnej, jak i w klasach 1-3 SP.

Do pobrania również w wersji kolorowej Christmas I Spy…

A na koniec w ramach utrwalenia świątecznego słownictwa przygotowałam również Christmas Picture Dictionary, zadaniem dzieci jest wycięcie kolorowych obrazków i naklejenie we właściwych miejscach lub ewentualnie możemy wydrukować i zalaminować a obrazki mocujemy za pomocą rzep samoprzylepnych 🙂

Powyższe materiały są uniwersalne możecie wykorzystać je na zajęciach zarówno w przedszkolu jak i również  w klasach 1-3 SP 🙂

Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis pomoże Wam “przebrnąć’ przez ostatnie zajęcia tuż przed świętami. Jeśli skorzystacie z moich materiałów będzie mi miło jak zostawicie komentarz lub wyślecie zdjęcie ze swoich zajęć ?

 

Aby pobrać cały świąteczny zestaw wystarczy kliknąć poniżej:
ZAPISZ/DOWNLOAD

 

Zapraszam również:

www.facebook.com/nauczycielkaangielskiegoblog/
www.instagram.com/nauczycielkaangielskiego/
pl.pinterest.com/nauczycielkaangielskiego/

 

 

Wszystkie świąteczne karty zostały wykonane przeze mnie w programie Canva, natomiast grafiki pochodzą ze strony Whimsy Clips. Materiały powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich w domu oraz w pracy ze swoimi uczniami. Nie są one przeznaczone do komercyjnego użytku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart