Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci

Mamy początek grudnia a to oznacza jedno, Święta tuż tuż!
Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent pod choinkę dla swoich pociech lub uczniów, to dobrze się składa, bo chciałabym Wam pokazać kilka świetnych propozycji edukacyjnych, które bardzo lubimy wraz z moim synkiem.

Na tropie angielskich słówek

Na tropie angielskich słówek wyd. Edgard jest to świetna propozycja edukacyjna dla dzieci w wieku 3-8 lat. Gra zawiera karty z pytaniami, karty do gry obserwacyjnej z barwnymi ilustracjami, planszę oraz pionki i kostkę. Zadaniem graczy jest przejście całej planszy, udzielanie poprawnych odpowiedzi na wylosowane zagadki oraz wypatrywanie zwierzątek znajdujących się na kartach. Znajomość języka angielskiego pomoże dotrzeć do mety i zdobyć tytuł zwycięzcy. Gra Na tropie angielskich słówek idealnie się również sprawdzi do rozgrywek rodzinnych. Zabawa gwarantowana!

Grę kupicie tutaj.

Bójka na słówka. Level Master.

Bójka na słówka. Level Master wyd. Edgard jest to gra do nauki angielskich słówek skierowana do starszych dzieci i młodzieży na poziomie A2-B1. Podczas rozgrywki gracze poznają i utrwalają około 200 nowych przydatnych wyrazów i zwrotów w języku angielskim, ćwicząc przy tym refleks oraz spostrzegawczość. Zestaw zawiera 105 kart z kolorowymi ilustracjami oraz minisłowniczek obrazkowy. Bójka na słówka. Level Master to idealny prezent dla miłośników gier karcianych!

Grę kupicie tutaj.

My Very First Space Book

My Very First Space Book wyd. Usborne jest to idealna propozycja dla najmłodszych pasjonatów kosmosu. Dzięki książce, dzieci dowiedzą się wiele ciekawostek o planetach, gwiazdach, asteroidach jak i również o wyprawie kosmicznej. Ogromnym plusem jest to, że teksty urozmaicone są o piękne i barwne ilustracje przyjemne dla najmłodszego czytelnika. U nas od kilku dni My Very First Space Book jest numerem jeden!

Książkę kupicie tutaj.

Little Red Riding Hood

Myślę, że każdy z nas zna historię Czerwonego Kapturka. Jest to klasyk! Książeczka Little Red Riding Hood z wyd. Usborne jest wydana w małym formacie w twardej oprawie, więc jest idealna dla maluszków. Zawiera krótkie teksty jak i również barwne, urocze ilustracje. Już dawno nie widziałam tak pięknego wydania Little Red Riding Hood. Serdecznie polecam!

Książkę kupicie tutaj.

Funny Farmer

Funny Farmer jest to gra magnetyczna (od wieku 3+), dzięki której dzieci poznają i utrwalą nazwy zwierząt wiejskich. Gra zawiera koło do losowania zwierzątek, 4 magnetyczne plansze-farmy, 24 magnesy zwierzątek oraz 2 nagrody zwycięzcy. Dzięki grze maluchy nie tylko opanują słownictwo związane z nazwami zwierząt ale i również rozbudzą swoją wyobraźnię i rozwiną motorykę małą. Nauka i zabawa w jednym!

Grę kupicie tutaj.

StoryBits Kids

Karty StoryBits Kids  są to karty konwersacyjne dla uczniów klas szkoły podstawowej (od wieku 6+). W małym pudełeczku znajdują się kolorowe i bogate w szczegóły karty, na których zobrazowane zostały codzienne sytuacje z życia dzieci. Karty zostały opracowane w taki sposób, aby każda z przedstawionych na nich sytuacji mogła zostać opisana jako oddzielna historia lub element większej opowieści. Dzięki czemu w przyjemny i atrakcyjny sposób dzieci utrwalą nowe słownictwo jak i rozwinąć mówienie oraz pisanie w języku obcym.

Karty kupicie tutaj.

Jak wam się podoba mój prezentownik? Co powiecie na takie edukacyjne prezenty świąteczne dla dzieci? Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tutaj coś wyjątkowego dla swojej pociechy i sprawi, że w tym pięknym dniu jakim są Święta Bożego Narodzenia na małej buzi pojawi się ogromny uśmiech 🙂

Dodatkowo mam dla was coś ekstra! Z okazji 3 urodzin mojego bloga oraz Mikołajek we współpracy z wydawnictwem Kapitan Nauka, Teacher`s Corner oraz Monika Cichowlas – Children’s English Books przygotowałam dla Was super zniżki!

KAPITAN NAUKA
Kod: angielski
Rabat dodatkowe 10% na całą ofertę, łączy się z innymi promocjami na sklepie.
Kod aktywny w dniach 1-31 grudnia.

Monika Cichowlas – Children’s English Books
Kod: nauczycielkaangielskiego
Rabat 20% na książki i karty nieprzecenione.
Kod aktywny w dniach 3-10 grudnia.

Teacher`s Corner
Kod: ANAUCZYCIELKA
rabat 25% na wszystkie StoryBits (również zestawy) oraz na grę Funny Farmer.
Kod aktywny w dniach 4-31 grudnia.
Uwaga: kuponów jest tylko 20, więc kto pierwszy, ten lepszy

Świętuj razem ze mną 3 urodziny bloga!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart