TOP 5 czyli moje ulubione świąteczne książeczki dla dzieci

Za 16 dni Mikołajki???? Nie wiem jak Wy ale ja już zaczynam odliczanie???? dlatego dzisiaj postanowiłam zrobić zestawienie moich ulubionych świątecznych książeczek na ten czas????????????

Przychodzę do Was z propozycjami, które są warte uwagi i z pewnością urozmaicą nie tylko świąteczne aktywności w szkole, przedszkolu ale i również w domu????????

A oto moje TOP 5:

1. “Listen to the Christmas Songs” wyd. Nosy Crow jest to muzyczna książka z 6 świątecznymi utworami.Wystarczy nacisnąć przycisk aby posłuchać piosenek tj. Jingle Bells, Oh Christmas Tree.

2. „Peep Inside Christmas” wyd. Usborne to świąteczna książka z otwieranymi okienkami, idealna dla ciekawskich świata maluchów.

3. „Bear Stays Up for Christmas” wyd. Little Simon to ciepła i urocza opowieść o misiu i jego przyjaciołach, którzy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia.

4. „Hurry, Santa” wyd. Little Simon to dowcipna bożonarodzeniowa opowieść o Mikołaju, który przygotowuje się do swojej wielkiej nocy, aż…w pewnym momencie okazuje się, że… musi wrócić do domu by zrobić siusiu. Książeczka z pewnością rozbawi najmłodszych czytelników????

5. „A House for Christmas Mouse” wyd. Nosy Crow to wzruszająca historia o małej myszce z wielkim sercem, która szuka domku, gdzie będzie mogła spędzić święta Bożego Narodzenia. Cudowna opowieść, urozmaicona pięknymi ilustracjami. Dodatkowo książeczka posiada kod QR, dzięki cemu możemy wysłuchać całej historyjki. Jest to mój tegoroczny faworyt! ❤

Jestem ciekawa czy znacie powyższe tytuły? ????
A jakie są Wasze świąteczne hity książeczkowe? Dajcie znać!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart