Walentynki- gotowe materiały do wydruku

Niebawem Walentynki ???, dlatego przypominam mój zeszłoroczny wpis dla najmłodszych pt. Pomysł na Walentynki oraz zapraszam do dzisiejszej lektury i pobierania najnowszych materiałów dedykowanych dla starszych uczniów.

W dzisiejszym wpisie do pobrania 10 kart obrazkowych: box of chocolates, love, letter, roses, heart, cupcake, gift, teddy bear, friends, hugs.

Dodatkowo przygotowałam karty do gry What`s this? Zadaniem uczniów jest odgadnięcie co znajduje się na obrazku i zapisaniu wyrazu na tablicy. Dodatkowo możemy poprosić o ułożenie zdań 🙂

Do układania zdań przygotowałam również grę Scrambled Sentences. Wycinamy karteczki z wyrazami ( żeby było łatwiej zaangażujmy uczniów 😉 ) następnie zadaniem uczniów jest ułożenie zdań/pytań. Dodatkowo dla zwiększenia motywacji ustawiając timer możemy ustalić, iż zadanie mają wykonać w jak najkrótszym czasie ( pracując np. w parach/grupach) lub za każde prawidłowe zdanie otrzymają punkt. Zabawa gwarantowana! 🙂

Na zakończenie wpisu mam coś ekstra a mianowicie karty pracy: Wordsearch oraz Let`s match!

Mam nadzieję, że dzisiejsze materiały pomogą urozmaicić Wasze zajęcia w tematyce Walentynkowej ???

 

Wszystkie materiały są do pobrania tutaj:
ZAPISZ/ DOWNLOAD

Jeśli skorzystałaś/skorzystałeś z moich materiałów i w podziękowaniu chcesz zaprosić mnie na wirtualną kawę – będzie mi niezmiernie miło! (kliknij poniżej) Dziękuję ????

Po więcej inspiracji zapraszam:

www.facebook.com/nauczycielkaangielskiegoblog/
www.instagram.com/nauczycielkaangielskiego/
pl.pinterest.com/nauczycielkaangielskiego/

 

Wszystkie karty zostały wykonane przeze mnie w programie Canva ( zdjęcia również pochodzą ze strony Canva). Materiały powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich w domu oraz w pracy ze swoimi uczniami. Nie są one przeznaczone do komercyjnego użytku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart